boek je vakantie bij de ANWB

Op vrijdag 24 november 2017 is het weer zover: dan is het Black Friday. Dé dag bij uitstek om met hoge kortingen zowel online als offline te kunnen shoppen. Speciaal voor jou heb ik een Black Friday tip: kom naar de Black Friday Shopping Night winkelcentrum Kronenburg in Arnhem war je tot 23 uur kunt gaan shoppen.

 

Inhoud

Wat is Black Friday?

Zoals met veel dingen die overwaaien uit Amerika, denk bijvoorbeeld aan Halloween, is ook Black Friday van oorsprong typisch Amerikaans. In Amerika is Black Friday de dag na Thanksgiving, een belangrijke nationale dag in het land. Op die dag zijn de meeste Amerikanen vrij, waardoor het dé dag bij uitstek geschikt is om het kerstseizoen in te luiden. Kerst wordt in Amerika groots gevierd en bij kerst horen nu eenmaal Kerstcadeaus. Hierop heeft de winkeliersbranche handig ingespeeld met een speciale kortingsdag, of te wel Black Friday.

De naam dateert uit 1965 toen deze voor het eerst in Philadelphia werd gebruikt. Wegens de enorme drukte op de wegen een dag na Thanksgiving werd de naam Black Friday gekozen. Nog steeds staat Black Friday voor enorme drukte in de winkels getuige onderstaande foto. Benieuwd hoe het er in Amerika aan toe gaat: hier vind je een filmpje (niet schrikken, zelfs de politie komt eraan te pas!). In Amerika is het survival of the fittest!

 

Black Friday in Nederland

In 2015 is het fenomeen van Black Friday overgewaaid naar Nederland. Uit onderzoek van Simpler blijkt dat de interesse voor Black Friday in Nederland toe blijft nemen. Steeds meer (web) winkels komen met speciale kortingen om klanten te trekken. De meeste aandacht gaat daarbij uit naar producten in de electronica branche, maar ook witgoed, speelgoed en mode worden met kortingen aangeboden.

Niet alleen online winkels doen met Black Friday mee. Er zijn ook genoeg offline winkels die met deze trend meegaan en op vrijdag 24 november met leuke kortingen komen om klanten over de streep te trekken.

 

 

Black Friday Shopping Night winkelcentrum Kronenburg

Zoals ik al eerder zei kun je op vrijdag 24 november shoppen in winkelcentrum Kronenburg in Arnhem. Het winkelcentrum is speciaal voor deze gelegenheid geopend tot 23 uur. De aanwezige winkels zullen je verrassen met hoge kortingen en er is ook gezorgd voor entertainment. Lange Frans zal een kort optreden verzorgen en er worden diverse dansoptredens gegeven.

Winkelcentrum Kronenburg is het grootste overdekte winkelcentrum van Gelderland. Als je van de buitenkant aankomt (zeker aan de kant van de bussen) zou je niet vermoeden hoe groot het achterliggende winkelcentrum is. Hier vind je talloze winkels, van grote en bekende winkelketens zoals Xenos, Kruidvat, Big Bazar en Hema tot authentieke delicatessenshops waar je kaas, noten, worst, chocolade enz. kunt kopen. Je vindt er zelfs twee supermarkten (Aldi en AH) en ook de inwendige mens komt hier niets te kort.

Tijdens de Shopping Night 2017 is winkelcentrum Kronenburg in Arnhem op vrijdag 24 november 2017 tot 23:00 uur geopend. Hierdoor kun je naar hartenlust gaan shoppen buiten de normalen openingstijden. Ideaal als je nog een leuk Sinterklaascadeautje nodig hebt of een leuk Kerstcadeau zoekt.

 

black friday shopping night kronenburg

 

Alle winkels in winkelcentrum Kronenburg

Hieronder vind je een overzicht van alle winkels die je in winkelcentrum Kronenburg vindt:

 

  1. AAAndacht
  2. ABN AMRO Bank
  3. Aktie Sport
  4. Albert Heijn XL
  5. Aldi
  6. ANWB
  7. Asia Golden Dragon
  8. Bakkerij Derks
  9. Bibliotheek Arnhem
  10. Big Bazar
  11. Blokker
  12. Boekenvoordeel
  13. Bonheur Kronenburg
  14. Brainwash
  15. Bruna
  16. C&A
  17. Chinees Restaurant Wong’s Paradise
  18. Claire’s
  19. Cool Cat
  20. Didi
  21. Douglas
  22. Dr. Shoe
  23. D-Reizen
  24. Echte Bakker Koenen Kronenburg
  25. Ekoplaza
  26. Eltink Naaimachines
  27. Entrée brasserie
  28. Etos
  29. Eye Wish Opticiens</a
  30. Gall & Gall
  31. Game Mania
  32. Gemeenteloket
  33. Ger Schoen Lederwaren
  34. H&M
  35. Haarstudio Falasco</a
  36. Halfords
  37. Handyman
  38. Hans Anders
  39. Hem en Haar kappers
  40. Hema
  41. Het Zusje van Tuunte
  42. Holland & Barrett</a
  43. Hunkemöller
  44. ICI ParisXL
  45. Il Sole
  46. ING
  47. Intertoys
  48. Jack’s Casino
  49. Jamin
  50. Jeans Centre
  51. Keurslager De Haas</a
  52. Kijkshop
  53. Kippaleis
  54. Knipperette Kronenburg
  55. KPN Winkel
  56. Kruidvat
  57. La Mode
  58. La Place
  59. Livera
  60. Lucardi
  61. Lunchroom La Couronne
  62. Maarten’s Fotohoek</a
  63. Manfield
  64. Marco’s Bloemen
  65. McDonald’s
  66. MEOW
  67. Miss Etam
  68. Mousset Chocolaterie

    black friday shopping night winkelcentrum kronenburg shoppen
    Shoppen Shutterstock
  69. MS Mode
  70. Multivlaai
  71. Nelson
  72. Only
  73. Open 32
  74. Paprika
  75. Pearle
  76. Pets Place
  77. Phone House
  78. Primera
  79. Rituals
  80. Schoen & sleutelmakerij Mark Spierings
  81. Snackcounter
  82. Socialites
  83. Steps
  84. Subway
  85. Surpriseshop
  86. Telfort
  87. Ter Stal
  88. The Stone
  89. T-Mobile
  90. Trekpleister
  91. Turkse Snacks
  92. Twinkle Juwelier Arnhem
  93. Van Dal Mannenmode B.V.
  94. Van Haren schoenen
  95. Van Heteren & actief Makelaars
  96. Vero Moda
  97. Vida Phone
  98. Vishandel De Vakman
  99. We Buy Gold
  100. WE men
  101. Wibra
  102. Witteveen
  103. Xenos
  104. XL Lingerie
  105. Zeeman
  106. Ziengs
  107. Zuivelhoeve

 

Dochterlief wil heel graag naar de Black Friday Shopping Night 2017 winkelcentrum Kronenburg, ik weet alleen niet of het haalbaar zal zijn vanwege ons drukke schema. Ben jij wel van plan naar de Shopping Night te gaan of kies je ervoor om op je gemak online te shoppen op Black Friday? Laat het me weten…

*foto van shutterstock 

 

Black Friday 2017

Dokteronline.com
Vorig artikelTraditionele kerstmaaltijden in alle Europese landen deel 2
Volgend artikelReview Kerstpakket orchidee Het beste van de Kweker
anja
Creatief, eigenwijs, nieuwsgierig, moeder en jonge oma. Duitse met Nederlands paspoort die ook jaren in Suriname heeft gewoond. Een paar steekwoorden die mij als redacteur van dit online magazine omschrijven. Mijn nieuwsgierige aard heeft ertoe geleid dat ik mijn tips die ik overal en nergens tegenkom graag met anderen deel.

19 REACTIES

  1. Woooo wat een lijst zeg haha. Ik vind het tegenwoordig geen black friday meer omdat veel nu al ingaat en tot zondag loopt en niet alleen de vrijdag. De aanbiedingen in nederland zijn ook niet onwijs denderend

  2. Wow! Ik wist niet dat Nederland hier offline ook wat mee deed. Ik zelf bestel altijd online, het lijkt me wel erg leuk om naar een centrum te gaan.

    • Ja hoor, veel winkels die online aanbiedingen hebben, hebben ook in de offline winkels aanbiedingen. En bij winkelcentrum Kronenburg gaan ze gewoon net even een stapje verder en wordt het nog leuker op Black Friday

    • Was me ook al opgevallen, maar vind dit ook weer typisch Nederlands: waar kortingen en aanbiedingen zijn, daar zijn Nederlanders er als de kippen bij. Daar spelen de winkeliers handig op in door ineens met Black Thursday is the new Black Friday en andere dingen aan te komen, zodat er nog meer geshopt kan worden.

  3. Ik ga lekker online shoppen, denk ik! Met die pens nog een drukke winkel in ga ik echt niet trekken, haha… wel genoeg op m’n lijstje staan, dus flink inslaan!

    • Ik heb een telefoon gekocht die bijna 50% korting had, dus dat was wel goed, maar zag inderdaad dat de meeste aanbieders 20% korting gaven

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in