Ben je op zoek naar een lekker restaurant in de omgeving van Veenendaal (Gelderland)? Dan kun je genieten van een driegangen diner bij Grebbelounge. Maak je gebruik van Social Deal dan is het ook nog eens spotgoedkoop.
Inhoud
Uit eten met korting
Als je mij al langer volgt weet je dat ik dol ben op uit eten gaan in restaurants. Helaas is mijn portemonnee het daar niet mee eens. Om toch te kunnen genieten zorg ik dat ik of een goed en betaalbaar restaurant vind of ik maak gebruik van kortingen. Wil je ook uit eten met korting? Neem dan zeker een kijkje bij Groupon.nl of Socialdeal.nl. Daar vind je tal van restaurants waar je voor weinig kunt genieten van een 2 of 3-gangen diner.
Genieten van een driegangen diner bij Grebbelounge
Afgelopen week was het weer zo ver: dit keer kwamen we af van een bezoek aan dierenpark Amersfort en wilden we op de terugweg nog iets eten. Omdat Renswoude op de route ligt kozen we voor eten bij de Grebbelounge. Via Socialdeal kostte een driegangen diner 15 euro en aangezien ik nog 5,00 euro tegoed had scheelde dat ook weer een beetje.
Wellicht komt de naam Grebbe je wel bekend voor. Dat kan inderdaad kloppen, het restaurant zit namelijk bij de Grebbelinie en het Grebbelinie bezoekerscentrum. Als je tijd hebt kun je hier zeker een kijkje nemen. Ook in de omgeving een wandeling maken is een echte aanrader. Buiten staan betonnen soldaten uit verschillende tijdperken.
Het gebouw zelf is hypermodern aan de buitenkant met veel glas en binnen gezellig en cosy. Bij mooi weer kun je buiten op het terras zitten. Ik wilde binnen zitten, aangezien het winderig was en zeker niet meer warm.
Er is volop keuze als je voor een driegangen diner kiest. Mocht je geen Socialdeal kunnen bemachtigen: standaard is de prijs voor een 3-gangen diner 26,50 euro. Je hebt de keuze uit vier voorgerechten, een aantal hoofd- en twee nagerechten. Natuurlijk heb je ook de mogelijkheid om a la carte te eten, de prijzen liggen echter behoorlijk hoog (portie spareribs 17,50 euro), Carpaccio 11,00 euro.
Ik koos als voorafje Carpaccio, daarna spareribs en als nagerecht dame blanche. Het eten was uitzonderlijk, de spareribs een van de beste die ik ooit gegeten heb (heerlijk mals). Alles was vers en dat proefde je. De porties zijn redelijk (de vegetarische quiche niet, die was echt heel klein) en worden geserveerd met patat, aardappeltjes (4 stukjes) en groente.
Helaas duurde het wel erg lang voordat de bediening onze kant op kwam. Hierdoor zaten we al ruim 15 minuten voordat we gevraagd werden wat we wilden drinken. Het voorgerecht kwam pas na ruim 40 minuten. In totaal hebben we 2 uur in het restaurant gezeten, voordat we klaar waren. Op zich niet zo erg als je geen haast hebt, al vind ik de wachttijd tussen zitten en drinken serveren en opdienen van voorgerecht behoorlijk lang. Maar nogmaals: het eten was vers en lekker. De kok verstaat zijn vak.
Adres van deze hotspot
Fort aan de Buursteeg 2
3927 EJ Renswoude
Tel: 085 – 041 0110
Openingstijden: keuken open vanaf 12: 00 – 21:00 uur
Tip voor andere restaurants in de buurt: deze 5 restaurants in Ede zijn aanradersÂ